• Yardım Projem: İstanbul-2017-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.465 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: SHELL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC21054
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC21054

1.465 /1.600 TL

Kampanya Hedefim

308.052 /389.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu sene 12 Kasım 2017 günü gerçekleşecek olan İstanbul Maratonundaki 10 kmlik koşuma anlam katacağım ve Tohum Otizm Vakfına katkıda bulunmak için “iyilik peşinde” koşacağım… Bu seneki hedefim “ADAŞIM İÇİN KOŞARAK” daha çok sayıda otizmli çoçuğumuzun topluma kazandırılmasına katkıda bulunmak!

Her 68 çocuktan biri Otizm riski ile dünyaya geliyor! Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi erken tanı, yoğun ve sürekli özel eğitimdir. Eğitim her çocuğun hakkı ama otizmli çocuklar maalesef eğitime ulaşmıyor! Eğitim alabilirlerse hayatın içinde ve bağımsız bireyler olarak hayatlarına devam edebilirler. Tohum Otizm Vakfı, otizmli çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi, meslek edindirme, bağımsız yaşam ve sosyal yaşam imkanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Tohum Otizm Vakfı

Her 68 çocuktan biri otizm riski ile dünyaya geliyor! Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi erken tanı, yoğun ve sürekli özel eğitimdir. Eğitim her çocuğun hakkı ama otizmli çocuklar eğitime ulaşmıyor! Eğitim alabilirlerse hayatın içinde ve bağımsız bireyler olarak hayatlarına devam edebilirler.

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 19.500 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 152 TL'dir.

Eğer cigdem ozcimen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)