• Yardım Projem: İstanbul-2017-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 64
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.500 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Danone Koşu Kulubü , Danone Koşu Kulübü (Run Danone)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC20867
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC20867

3.500 /2.800 TL

Kampanya Hedefim

953.601 /1.000.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşım,

Koruncuk Kahramanları olarak kalbimiz heyecandan küt küt atıyor.
Korunmaya Muhtaç Çocuklarımız yani bizim çocuklarımız ya da bizler kadar şanslı olarak aileleri ile büyüyemeyen çocuklar. Bolluca Çocukköyü’nde yaşamakta, sevgiyle büyümekte ve iş sahibi olabilecek bireyler haline gelmektedirler. Lise mezuniyet oranları bizim de desteklerimiz ile %100. Hali hazırda köyde yaşayanlardan üniversite öğrencisi olanı da var, iki yaşında kuzucuklar da var.
İstanbul-2017-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları projesini destekleyeceğim. 12 Kasım 2017 günü İyilik Peşinde koşacağım.
Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL, bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar. Elimizden geldiğince. Büyüğü küçüğü yok. Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsiniz hem de isterseniz bağış yapabilirsiniz. Kredi kartı ile 3 dakika sürüyor. Bizim şirketin güvenlik duvarı siteye girişi engelliyor, sizin şirkette de böyle bir durum olabilir, en rahatı cepten kredi kartı bağışı!
Bağış için:
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC20867
(Havale / EFT yaparken, benim aracılığımla bağış yaptığının anlaşılması için açıklama bölümüne CC20867 kodunu yazman yeterli olacaktır.)

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsanız buraya bakın:
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC20867
Bu mutluluğa ortak olduğun için şimdiden çok teşekkür ederim! Her çocuk sevgiyle büyümeli!

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine destek olmak için koşuyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800 TL hedefimiz, Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.

 

(Bilgi notu: Koruncukköy Bolluca'da büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfı'na yaklaşık 20.000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

Eğer Bahar Köstem isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)