• Yardım Projem: İstanbul-2017-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 750 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Allianz Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC20726
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC20726

750 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

953.601 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu sene Koruncuk Kahramanlarından biri olarak Koruncuklar için iyilik peşinde koşuyorum!

Bence hepimiz hayatımızda en az bir kere buna benzer küçük bir kalbe dokunan güzel şeylerin bir parçası olmak istemişizdir. Belki maddi belki manevi olarak. Ama bir şekilde ertelemişizdir değil mi? Ben bir fırsat yaratarak bu güzel organizasyonun bir parçası oldum. 12 Kasım 2017 günü hedefim 10km'yi İyilik Peşinde koşarak tamamlamak ve korunmaya muhtaç çocuklarımıza bir katkı sağlamak.

Sizlerin de desteği ile. Elimizden geldiğince..

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine destek olmak için koşuyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800 TL hedefimiz, Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.

 

(Bilgi notu: Koruncukköy Bolluca'da büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfı'na yaklaşık 20.000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

Eğer Büşra Keskin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)