• Yardım Projem: İstanbul-2017-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 915 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Akbanklılar , Akbank Redrunners
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC20637
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC20637

915 /1.250 TL

Kampanya Hedefim

308.052 /389.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Değişime öncü olmak, adımlarımla çevremdekileri harekete geçirmek ve farkındalık yaratmak için 12.11.2017 Pazar günü Avrasya Maratonunda, Tohum Otizm Vakfı yardım kuruluşu için maraton (42K) koşacağım.

Adım Adım’da, Akbank koşu takımı adına düzenlediğim yardım kampanyasında senin de bir tuzun olmasını çok isterim. Yardım direk olarak vakfın hesabına, kredi kartıyla 2dk da yapılabilmekte. Küçük büyük demeden, ihtiyacı olan otizmli çocukların hayatlarına sen de dokun..

Eğitim alamayan otizmli çocukların toplumsal hayata katılımı çok zor olabilmekte! Yardım et ki, otizmli çocuklarımız eğitim alabilsin.

Duyarlılığın için şimdiden sağol varol.

Tohum Otizm Vakfı

Her 68 çocuktan biri otizm riski ile dünyaya geliyor! Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi erken tanı, yoğun ve sürekli özel eğitimdir. Eğitim her çocuğun hakkı ama otizmli çocuklar eğitime ulaşmıyor! Eğitim alabilirlerse hayatın içinde ve bağımsız bireyler olarak hayatlarına devam edebilirler.

1 otizmli çocuğun alacağı 1 senelik özel eğitimin maliyeti 19.500 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli 152 TL'dir.

Eğer Cihan Babayiğit isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)