• Yardım Projem: İstanbul-2017-SERÇEV-Engelsiz Eğitim Engelsiz Hayat!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 70
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.700 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Sevinç Koleji Çamlik Kampüsü , SEVİNÇ KOLEJİ ÇAMLIK (öğretmen & çalışan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC20436
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC20436

2.700 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

198.713 /256.000 TL

Serebral Palsili Çocuklar Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Selam dostlarim🙋12 Kasim'da "İyilik Peşinde Koş" temalı #39. Vodafone İstanbul Maratonunda "Engelsiz Eğitim Engel siz Hayat" sloganıyla Ankara'da yapimi baslayan ulkemizin ilk ENGELSIZ LISESI icin SERÇEVle birlikte kosacagim.128 serebral palsili çocuğun 4 yıl boyunca 8 sınıfta kullanacağı teknolojik donanımlar ile birlikte meslek sahibi olmaları bir hayal olmaktan çıkacak. Bu ilke bizimle birlikte imza atar misin? Asagidaki linkten cabucak bagis yapabilirsin.5 lira 10 lira hic farketmez.Senden ricam bu davetimi cevrene,dostlarina , akrabalarina, Whatsup gruplarina iletip en az 3 kisinin bagis yapmasi icin bana yardimci olman.Bagisin ve liseye katkindan dolayi Adim Adim sana bir hatira ve tesekkur sertifikasi verecek..📄👍👏

Serebral Palsili Çocuklar Derneği

SERÇEV Engelsiz Meslek Lisesi projesi, engelli çocukların mesleki eğitim almalarını kolaylaştırarak; ekonomik ve sosyal sorunlarını aşmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Nitelikli eğitimin getirdiği mesleki bilgi/becerileri ile engelli çocuklar; daha üretken, bağımsız, mutlu ve aynı zamanda sosyal gücü, azmi ve kendine inancıyla topluma kazandırılacak.

Serebral Palsili çocukların engeli olmayan çocuklar ile birlikte mesleki eğitim görebileceği her bir sınıfın yardımcı teknoloji ile donatılmasının maliyeti 32.000 TL’dir.
Kullanım süresinin en az 4 yıl olacağı yardımcı donanımların çocuk başına maliyeti ise 2.000 TL’dir.

Eğer Aysun İbiş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)