• Yardım Projem: İstanbul-2017-TİDER-Temel İhtiyaç Derneği-TİDER Etkisiyle Adımların Devleşiyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 13
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.235 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: CARGİLL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC20287
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC20287

1.235 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

231.152 /265.000 TL

TİDER Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Spor yapmak benim için çocukluğumdan beri süre gelen bir alışkanlık. Her türlü sporu denedim ve koşu bunlar içerisinde belki de kafamı en çok rahatlatan, düşünmemi sağlayanı.
Neden Tider için koşuyoruma söyleyebileceğim şey ise; eşitsizliğin gün geçtikçe arttığı ülkemizde bir insana bile onun temel ihtiyacını sağlayabileceksem topladığım bağışlar ile, yeni bir güne uyanmak için en güzel motivasyon benim olmuş demektir!

TİDER

TİDER, kurduğu Destek Marketlerde israftan kurtardığı ürünleri desteğe ihtiyacı olan aileler ile karşılıksız paylaşır ve bu ailelerin işsiz bireylerine istihdam olanağı yaratarak onları destekler. Bireysel katkınızı 70’le çarpan TİDER Etkisi sayesinde bir aileye destek olmak için atacağınız her adım 70 kat artarak devleşiyor!

Her 265 TL bağış ile bir ailenin bir yıl boyunca tüm temel ihtiyaçları karşılanacak, aileden çalışabilir durumdaki kişilere iş bulunacak ve her bir aile başına 256 kg ürün israftan kurtarılacak.

Eğer Ayse Berna Bedirhan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)