• Yardım Projem: İstanbul-2017-Gülmek İyileştirir Derneği-Çocukların Gülüşü İçin Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 880 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Gülmek İyileştirir Derneği - 2017 İstanbul Maratonu , BAYER
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC19968
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC19968

880 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

353.645 /380.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben bir anneyim, gülmenin çocuklarımıza çok yakıştığına inandığım ve çocuklarımızın güzel gülüşlerine katkıda bulunmak için koşuyorum.
Ülkemizde her yıl 3000 çocuğa kanser teşhisi konuyor ve en yaygın çocuk kanseri löseminin tedavisi ortalama 3 yıl sürüyor. Tedavileri sebebi ile normal hayata karışamayan bu çocukların, hayatlarına sağlıklı bir psikoloji ile devam edebilmeleri için psikososyal destek almaları, tedavileri süresince uygun ortamlarda akranları ile sosyalleşmeleri gerekiyor. Gülmek iyileştirir derneği, "Gülmek sana yakışıyor" projesi kapsamında, İstanbul'da kanserli çocuklarımız için ilk hijyen oyun merkezini açmak için çalışıyor. 12 Kasım 2017 de İstanbul maratonunda bu proje kapsamında çocuklarımız için koşuyorum.

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği, kanserli çocukların tedavi süreçlerinde gönüllerince oynayıp sosyalleşebileceği hijyenik ilk oyun merkezini Anadolu Yakasında kurabilmek için koşuyor! Bize katılın, Oyun Merkezinin yapımına ve işletimine destek olun! Bir çocuğun oyun merkezindeki aylık masrafı 300 TL!

Bir çocuğun bir aylık oyun merkezi masrafı: 300 TL

Eğer Semra Güneş Egeli isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)