• Yardım Projem: İstanbul-2017-Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı-Adımlarıma Destek Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.400 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FİBA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC19640
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC19640

3.400 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

117.765 /168.000 TL

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden Koşuyorum?

Çünkü çocuğu fizik tedavi almış ve hala almakta olan bir anneyim. Erken çocukluk döneminde doğru ellerde alınan fizik tedavinin, ihtiyacı olan çocukların geleceklerinde önemli bir fark yarattığını biliyorum. Bu kampanya aracılığı ile toplanan bağışların çocuklarımızın günlük hayatta bağımsız bir birey olmasında bir basamak olacağına inanıyorum...

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı

Türkiye'de her 8 saatte 1 Cerebral Palsy'li bir bebek dünyaya geliyor! Adımlarıma Destek Ol projesi kapsamında, 1 yıl içerisinde, erken çocukluk döneminde yoğun rehabilitasyon ve özel eğitim ihtiyacı bulunan Cerebral Palsy’li 120 çocuğa, ayda 8 seans olmak üzere fizyoterapi ve özel eğitim desteği sağlanacaktır.

Her 1.400 TL’lik bağışla; Cerebral Palsy’li bir çocuğun fizyoterapi ve özel eğitim hizmetlerini kapsayacak ayda toplam 8 seanslık hizmet alması sağlanacaktır.

Eğer PINAR SERT ALTINBİLEK isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)