• Yardım Projem: İstanbul-2017-BBOM-Başka Bir Okul Mümkün Derneği-İyi Örnekler,Katılımcı Çocuklar
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 21
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 610 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC19344
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC19344

610 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

42.411 /100.000 TL

Başka Bir Okul Mümkün Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Dayanışma ile birbirimizin hayatını kolaylaştıran şeyleri paylaşarak var olmak nefes aldığımı hissettirdiği için koşuyorum!

Bağışlarınızla beş öğretmen arkadaşımın BBOM okullarında uygulanan iyi örneklere ulaşmasını sağlayacak böylece 1000 çocuğun katılımcı ve barışçıl bir öğrenme ortamını deneyimlediğine şahit olacağız!

Başka Bir Okul Mümkün Derneği

BBOM okullarında hayata geçen BBOM modelinin; alternatif eğitim, demokratik yönetim, ekolojik duruş eksenlerine dair iyi örneklerinin yer aldığı kitapçık, kılavuz ve farklı materyallerin hazırlanması ve eğitimcileri destekleyecek şekilde yaygınlaştırılması bu projenin temel amacıdır. Bu amaçla modeli kendi ortamlarında uygulayabilmeleri için 500 Öğretmenin desteklenmesi ve bu sayede her Öğretmenin ortalama 20 çocuğa temas etmesiyle toplamda 10.000 çocuğun daha katılımcı ve barışçıl bir öğrenme ortamıyla tanışması hedeflenmektedir.

Öğretmenlerimizin başka bir eğitimi mümkün kılabileceği materyallere ulaşmasının bir öğretmen için bedeli 200 TL, bu materyallerle oluşacak öğrenme ortamlarının bir çocuk için bedeli 10 TL. 

Eğer Emine Özkan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)