• Yardım Projem: İstanbul-2017-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 550 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Danone Koşu Kulubü , Danone Koşu Kulübü (Run Danone)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC19323
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC19323

550 /500 TL

Kampanya Hedefim

953.601 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmaya 2013 yılında spor ve zinde kalmak için başladım. Aynı yıl maratonlarda koşmaya başlayınca hayat görüşümle örtüşen " Her türlü gönüllük esasına dayanan, iyilik alanında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların içerisinde olmak " koşu gönüllülerinden ilham aldım.İnsanlar hem koşuyor ,hem de belli stk ları destekleyip o projenin destekleği vakıflara yardım ediyorlardı. Bu beni müthiş motive etti ve 2013 ten beri hem sağlık ve zinde kalmak,hem de maraton dönemlerinde gönüllülük esasına dayanan bu projelerde görev alıyorum.

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine destek olmak için koşuyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800 TL hedefimiz, Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.

 

(Bilgi notu: Koruncukköy Bolluca'da büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfı'na yaklaşık 20.000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

Eğer Nihat ALP isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)