• Yardım Projem: İstanbul-2017-Gülmek İyileştirir Derneği-Çocukların Gülüşü İçin Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 56
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.200 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Gülmek İyileştirir Derneği - 2017 İstanbul Maratonu
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC19216
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC19216

4.200 /4.000 TL

Kampanya Hedefim

353.645 /380.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba iyiliksever arkadaşım!

Ne mutlu sana ki, sadece birkaç dakikanı ayırarak iyilik yapmana çok az kaldı.

Hayatının en hareketli günlerini, bağışıklık sistemi sebebiyle sadece evde ve hastanede geçirebilen kanser hastası çocuklarımızı düşün. Sonra bir de onlara eğlenceli ve özgür bir alan sağlayabileceğini... Kulağa harika geliyor değil mi?

İstanbul Maratonu'nda ''Gülmek İyileştirir Derneği'''nin ''Kanserli Çocuklar İçin Hijyenik Oyun Merkezi'' kurma projesi için koşacağım. Senden beklentim, kampanyaya maddi ve manevi destek olarak, kanser tedavisi gören çocuklarımızın yüzünü güldürmemize yardım etmen. Çünkü bizler biliyoruz ki, GÜLMEK İYİLEŞTİRİR!

''Benim yapacağım bağıştan ne olacak ki'' deme, damlaya damlaya göl olur. ''şimdi yoğunum sonra bakarım'' da deme, bugünün işini yarına bırakma demiş eskiler. 10, 20, 50, 100 tl, ne kadar ayırabileceğin farketmez. Gücün el verdiğince destek ol. Bugün bana yarın sana, unutma. Haydi göster iyiliğini ve kampanyayı paylaşarak başkalarına da bulaştır!

Şimdiden desteğin için teşekkür ediyorum, Sana, ''iyi ki varsın'' diyebilmek istiyorum!

Sevgilerimle.

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek İyileştirir Derneği, kanserli çocukların tedavi süreçlerinde gönüllerince oynayıp sosyalleşebileceği hijyenik ilk oyun merkezini Anadolu Yakasında kurabilmek için koşuyor! Bize katılın, Oyun Merkezinin yapımına ve işletimine destek olun! Bir çocuğun oyun merkezindeki aylık masrafı 300 TL!

Bir çocuğun bir aylık oyun merkezi masrafı: 300 TL

Eğer Müge Şen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)