• Yardım Projem: İstanbul-2017-AÇEV-Anne Çocuk Eğitim Vakfı-Ilk Iş Babalık
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 355 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC19119
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC19119

355 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

77.457 /125.000 TL

Anne Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşuyorum, çünkü bir çok problem babadan basliyor. Saygı görmeyen kadın; babasıyla hiç oynamamış, dayak yiyen çocuk toplumu oluşturuyor. Evde siddet yerine sevgiyi, cehalet yerine eğitimi destekleyen baba, toplumun da en küçük biriminden ve en temelden değişmesini sağlayabilir. O yüzden önce baba eğitimi. Beraber değiştirelim, haydi simdi!

AÇEV’in ilk iş babalık kampanyası ile ilgili detaylı bilgiyi şuradan alabilirsiniz: http://ilkisbabalik.acev.org/

Kampanyama destek olmak icin bu sayfada yer alan “bağış yap” butonuna basabilir veya direk buraya tıklayarak yönlenebilirsiniz:

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

Babalar çocuklarının bakımında ve gelişiminde sorumluluk alsın, çocuklar mutlu ve destekleyici bir aile ortamında büyüsün, eşitlik çoğalsın; gelecek değişsin!  Bugüne kadar 60 bin babaya ulaştık, onları ilgili babalık becerileri konusunda destekledik. Aile hayatlarının nasıl değiştiğine mutlulukla tanıklık ettik. Şimdi İstanbul Maratonu ile 480 babaya daha ulaşmak istiyoruz. Siz de #ilkişbabalık diyorsanız, bu yıl adımlarınızı ilgili babalığın yaygınlaşması için atın. Detaylar için: http://ilkisbabalik.acev.org/

1 Babanın 10-13 hafta süren programdan faydalanabilmesi için 260TL gerekmektedir.

Eğer Özlem Aksel Başboğa isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)