• Yardım Projem: İstanbul-2017-Bir Dilek Tut Derneği-Hayata Bağlayan Dilekler için Koşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 51
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 7.020 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC19053
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC19053

7.020 /7.000 TL

Kampanya Hedefim

478.355 /700.000 TL

Bir Dilek Tut Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

(Scroll down for English!)

Sevgili Dostlar Merhaba,

Öncelikle geçtiğimiz iki senedir beni maraton kampanyalarımda destekleyen, bir fark yaratmaya vesile olan herkese sonsuz teşekkürler; iyi ki varsınız. Sayenizde 11.874 TL bağış toplandı, 121 bağışçı harekete geçirildi, omurilik felçli bir birey akülü tekerlekli sandalye sahibi oldu ve kanserli çocuklar ve ailelerine rehabilitasyon sürecinde yardımcı olacak aile evlerine 6 ay yetecek destek sağlandı.

Biz insanlar, dileklerimiz ve hayal kurma dürtümüzle yaşıyoruz. Bu dürtü, bizi hayat bağlayan, mutlu ve motive olmamızı sağlayan yegane ihtiyaçlardan biri. Sadece bir günde kaç tane dilek dilediğinizi düşünün. Sizi tamamlanmış hissetmeye biraz daha yaklaştıracak dilekler, hedefler ve hayaller…

Şimdi bir çocuk düşünün, uzun zamandır yattığı hastane yatağında ölümcül bir hastalıkla boğuşan. Hepimiz gibi hayaller kuracak ve “bir dilek” dileyecek, ama bizden bir farkla: O dileğin belki de son dileği olabileceğinin soğuk bilinci ile. “O dilek” ki belki ona tüm problemlerini bir nebze unutturacak, onu hayata bağlayacak ve hastalık ile olan mücadelesinde galip gelmesine yardımcı olacak motivasyonu hediye edecek.

Istanbul Maratonuna katılmamın 7, AdımAdım bağış koşucusu olarak koşmamın 3. yılında bu kez “o dilek” için koşacağım. Sizin de desteğinizle, zihnimi, ciğerlerimi ve bacaklarımı “Bir Dilek Tut Türkiye – Hayata Bağlayan Dilekler” projesi kanalıyla “o dilek”i gerçekleştirmeye odaklayacağım.
Hedefim bir çocuğun dileğini gerçekleştirmek için gerekli olan bağış miktarı: 7.000 TL.

Koştuğum kilometreleri anlamlandırmak ve bir çocuğu hayata bağlamak için sizin de desteklerinize ihtiyacım var. Az veya çok, hiç önemli değil. Bu zamana kadar damlaya damlaya gölleri deniz ettik beraber.
Bana destek olmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://bagis.adimadim.org?ccid=CC19053

Kredi kartı veya havale/EFT yoluyla gönderim yapabilirsiniz. Havale/EFT işlemlerinde açıklamaya not düşülecek kampanya kodum: CC19053

Bağışlarınız direkt olarak Bir Dilek Tut Türkiye hesabına iletilecektir. Bağış sürecinde bir problem yaşarsanız bana her an, her zaman yazabilirsiniz.

Şimdiden teşekkürler!
Sevgiler!
AA
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dear Friends Around The Globe,

Firstly, thank you all who supported me for the last 2 years in my Istanbul Marathon - Charity campaigns and conduce toward creating a difference. Glad to have you!

As humans we are able to wish; we live with an urge to dream. It’s one of the essentials that keeps us alive, motivated and happy. Think of how many wishes you have made even in just a single day; how often do you dream of your life time goals or feel close to the sense of fulfillment? Now imagine you are a kid, lying in a hospital bed, grappled by a fatal disease. Just like everyone else, you too make a wish; but in a cold awareness of that it might be your last. That very wish would make you forget about your problems, bring you back to life and would re-ignite the pursuit of happiness within.

In my 7th year of Istanbul Marathon and 3rd year as an AdimAdim charity runner, I’ll be running this year for that “one wish”. With your support, I’ll be focusing my mind, lungs and legs to grant the wish of a child, thanks to the “Make-a-Wish” foundation.

You can click on the link below and message me to find out “how you can help” !

https://bagis.adimadim.org?ccid=CC19053

Thank you in advance!
Warm Wishes,
AA

Bir Dilek Tut Derneği

Bir Dilek Tut Derneği (BDT), 3-18 yaş arası hayati tehlikesi olan hastalıklar ile mücadele eden tedavi sürecindeki çocukların, imkansız olarak gördükleri dileklerini gerçekleştirerek moral ve motivasyonlarının artmasına destek olmaktadır. Dilekler aracılığı ile onlara heyecanlı ve etkisi yıllarca sürecek deneyimler yaşatmaktadır.

1 Çocuğun Dilek bedeli : 7.000 TL 

Eğer Alpar Akman isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)