• Yardım Projem: İstanbul-2017-Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı-Gençlik Merkezi
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 62
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.465 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: MAÇKA ÇAYLAKLAR
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC19031
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC19031

5.465 /7.600 TL

Kampanya Hedefim

105.018 /304.000 TL

Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba, Avrasya Maratonu'nda ikinci yardımseverlik koşumu gerçekleştireceğim ve Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı'nın Gençlik Merkezi Projesi için koşacağım.
Proje;
Çocuk Adalet sistemine giren, tutuksuz yargılanan, tahliye sonrası yada suça sürüklenme riski altında yaşayan,12-18 yaş arası çocuk bireyler için destek programıdır.
20 yıldır devam eden bir önleme modelidir.
İçeriğinde Eğitim Bursu, Psikososyal Destek, Sosyal Aktiviteler, Yaz Kampı ve Sanat Terapisi bulunur.

Fırsat eşitliğinin her geçen gün daha da azaldığı ülkemizde, içinde bulundukları zor koşullardan çıkabilmek için büyük desteğe ihtiyaç duyan çocuklarımıza büyük bir özveri ile destek sağlayan bu proje için koşacak olmak beni çok mutlu ediyor.

Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı

Çocuk Adalet sistemine giren, tutuksuz yargılanan, tahliye sonrası yada suça sürüklenme riski altında yaşayan 12-18 çocuk bireyler için destek programıdır. 20 yıldır devam eden bir önleme modelidir. İçeriğinde Eğitim Bursu, Psikososyal Destek, Sosyal Aktiviteler, Yaz Kampı ve Sanat Terapisi bulunur.

1 Çocuğun GEM destek programına 1 yıl katılım maliyeti: 3.800 TL.

Eğer Özlem Can Uğursal isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)