• Yardım Projem: İstanbul-2017-KODA-Çocuklarla Atölyeler ve Öğretmen Buluşmaları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 52
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.995 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: IODA Türkiye
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC19003
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC19003

4.995 /4.000 TL

Kampanya Hedefim

152.546 /250.000 TL

Köy Okulları Değişim Ağı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Köy okullarında işini aşkla yapan idealist öğretmenlere yol-yordam-güç-destek sağlamanın, miniklerin ellerinden tutup beraber gelişmenin ileride büyük etkileri olacağını düşünüyorum. Her zamanki gibi, mecbur kalmadan; inançla, iyi niyetle ve "beraber" olunan her şeyin bizi daha iyi günlere götüreceğine dair inancımla koşuyorum.

Köy Okulları Değişim Ağı

Köy Okulları Değişim Ağı (KODA), köy okullarında kırsaldaki koşullara uygun, bütünsel ve kaliteli bir eğitimi gerçek kılmak için Çocuklarla Atölyeler ve Öğretmen Buluşmaları gerçekleştiriyor. Bu değişim ağının bir parçası olmak istiyorum ve 12 Kasım’da KODA ile, KODA için koşuyorum. Peki ya sen? Atölyelerimizi 2017-2018 eğitim-öğretim yılında 5 farklı bölgede gerçekleştireceğiz. Her bölgeye yıl içinde ayda bir sıklıkla, yedi ziyaretimiz gerçekleşecek. Öğretmen buluşması, atölyeler, bölgelere ulaşım, operasyonel ve idari maliyetler (basım, tanıtım, yerel yönetim ziyareti) dahil atölye başı maliyetimiz yaklaşık 10.000 TL olarak planlanmaktadır.

Her bir atölyemize katılacak olan öğrencinin birim maliyeti 110 TL, her bir öğretmenin katılacağı öğretmen buluşmasının maliyeti ise 200 TL'dir.

Eğer Ece Ağabeyoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)