Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Tedavisi Gören Çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul-2017-KAÇUV-Çocuklarımızın Kalesi II.Aile Evi’ni inşa etmek için Koşuyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 928 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: SANTAFARMA İLAÇ , Santa Farma
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18977
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC18977

928 /50 TL

Kampanya Hedefim

1.362.860 /1.300.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba;
KAÇUV vakfı ile şirketimizin bir etkinliği sırasında tanışma fırsatı buldum.Ve ardında şirketimizin 39.vodafone maratonunda koşu ekibine katılma fırsatı buldum.Aslinda hayatımızda hep olan ama göz ardı ettiğimiz kimi zamanda kendi başımıza gelmeyince anlamadığımız empati kuramadigimiz bir durum bu.

Bir çocuğun, umudumuzun, yarımlarımızın yaşama sevincimizin yegane temeli olan çocuklar.küçük yaşta boyundan büyük bir yükün altında iken ama gözlerinde o ışığı hiç soldurmayan senin sadece uzatacağım sıcacık bir elin,bir gülüşün ona dünyanın sayısız güzelliğinden daha değerli geleceğini unutma.Gun içerisinde görmediğimiz,önemsemedigimiz ,siradanlastirdigimiz ufacık miktarlar onlar için kocaman bir umut oluyor.
Sende bu kampanyaya küçük bir destekle yarina umutla bakan gozlere ,sevgiyle atan o kalplere el uzatmak istersen kampanyama katıl.
Bir umut ta sen ol
Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim
Sevgiyle kalın...
Yeşim😊

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Kanser tedavisi gören çocuklarımızı tüm kötülüklerden koruyacak bir “kale” inşa ediyoruz. Adı II. Aile Evi; tedavi için tüm yaşam düzenlerini geride bırakarak İstanbul’a gelen ancak maddi durumu iyi olmayan çocuklarımız ve ailelerine tedavileri süresince sıcacık bir yuva sunacak umut dolu bir merkez olacak. Çünkü her masal, mutlu sonu hak eder.

Her 1.000 TL bağış ile II. Aile Evimizde kalacak bir çocuğumuzun manevi ailesi olacaksınız. Desteğe ihtiyaç duyan mümkün olduğunca fazla çocuğumuza ulaşmak için her desteğiniz bizler içi çok değerli...

Eğer YEŞİM DURAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)