• Yardım Projem: İstanbul-2017-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 60
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.485 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18959
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC18959

5.485 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

953.601 /1.000.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sağlıklı yaşam için koşarken attığım adımların ihtiyacı olanlara da bir faydaya dönüşmesine çabalıyorum. Bu düşünceden hareketle 12 Kasım 2017 Pazar günü düzenlenecek olan İstanbul Maratonu’ nda Adım Adım grubu ile birlikte Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’ nın Koruncuk Kahramanları projesine destek vermek amacıyla İyilik Peşinde Koşacağım. Hem de 42,195 km…

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine destek olmak için koşuyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800 TL hedefimiz, Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.

 

(Bilgi notu: Koruncukköy Bolluca'da büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfı'na yaklaşık 20.000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

Eğer Sedat Yılmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)