• Yardım Projem: İstanbul-2017-AÇEV-Anne Çocuk Eğitim Vakfı-Ilk Iş Babalık
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 30
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.480 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18927
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC18927

1.480 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

77.457 /125.000 TL

Anne Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Gerçekleştirdiğim "#İlkişbabalık yardımseverlik koşusuna destek veren herkese en içten teşekkürlerimi iletmek isterim.
39. İstanbul Maraton’unda #ilkişbabalık için iyilik peşinde koşarken amacım AÇEV'in Baba Destek Programından yararlanabilecek olabildiğince babalara ulaşabilmekti. "#İlkişbabalık yardımseverlik koşusu kampanyama şu ana kadar 30 kişi katıldı ve 1.480 TL baba eğitimleri için fon oluştu. Hedefim 5000 TL bağış toplamak idi :) Her yeni bağış bu projeden faydalananlara yeni bir umut.

Kampanyam 26 Kasım tarihinde sona erecek, ama ben iyilik peşinde koşmaya devam edeceğim. #ilkişbabalık kampanyamı ve AÇEV'i desteklemek için sen de bağış yapabilirsin.
Online bağış linkim
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC18927

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18927

Sevgiler

Ferda AYAN

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

Babalar çocuklarının bakımında ve gelişiminde sorumluluk alsın, çocuklar mutlu ve destekleyici bir aile ortamında büyüsün, eşitlik çoğalsın; gelecek değişsin!  Bugüne kadar 60 bin babaya ulaştık, onları ilgili babalık becerileri konusunda destekledik. Aile hayatlarının nasıl değiştiğine mutlulukla tanıklık ettik. Şimdi İstanbul Maratonu ile 480 babaya daha ulaşmak istiyoruz. Siz de #ilkişbabalık diyorsanız, bu yıl adımlarınızı ilgili babalığın yaygınlaşması için atın. Detaylar için: http://ilkisbabalik.acev.org/

1 Babanın 10-13 hafta süren programdan faydalanabilmesi için 260TL gerekmektedir.

Eğer Ferda Ayan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)