• Yardım Projem: İstanbul-2017-Koruncuk Vakfı-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 30 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18876
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC18876

30 /250 TL

Kampanya Hedefim

953.601 /1.000.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden Koşuyorum

Bu sene 2017 İstanbul Maratonu'nda AdımAdım ile Koruncuk Vakfı adına 5. kez 42 Km koşuyorum, Koruncuk Vakfı Bolluca Çocukköyü'nde kişisel varlığı tehdit altında olan ve korunma ihtiyacı bulunan Çocuk ve Gençleri (Koruncukları) sevgiyle yaşatan, büyüten ve eğiten, onları sağlıklı ve kendi ayakları üzerinde duran bireyler haline getirip, topluma kazandıran bir vakıf. “Korunmaya Muhtaç Çocuklarımızın EĞİTİM, SAĞLIK ve GIDA ihtiyaçlarına destek olmak için siz de bağış yapın. El verin, hayata tutunsun…Daha çok çocuğun yüzünü güldürmek, onlara aydınlık bir gelecek vermek bizim elimizde…

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor. Koruncukköy Bolluca'da büyüyen 153 korunma ihtiyacında olan çocuk ve gencin yıllık bakım, eğitim ve sağlık giderlerine destek olmak için koşuyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800 TL hedefimiz, Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.

 

(Bilgi notu: Koruncukköy Bolluca'da büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfı'na yaklaşık 20.000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

Eğer Onur Altınçelik isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)