• Yardım Projem: İstanbul-2017-Bir Dilek Tut Derneği-Hayata Bağlayan Dilekler için Koşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 53
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.633 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18774
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC18774

1.633 /7.000 TL

Kampanya Hedefim

478.355 /700.000 TL

Bir Dilek Tut Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili arkadaşlarım, ablalarım, abilerim,

Size Melike'den bahsetmek istiyorum. Melike 9 yaşında, 5 kardeşi ve ailesiyle beraber yaşıyor. Boyama yapmayı, prenses masal karakterlerini ve kitap okumayı çok seviyor. En sevdiği prenses Pamuk Prenses en sevdiği kitap ise Mercan Adası. Hayalinde doktor olmak var ve İzmir’i görmeyi çok istiyor. Sevdiği ünlüler arasında Ebru Gündeş, Şahan Gökbakar ve Mustafa Ceceli var. Ancak ne var ki bir süredir riskli bir hastalıkla mücadele ediyor ve ailesinin ekonomik imkanları kısıtlı. Amacımız Melike’nin bu zorlu döneminde hayallerini ve dileklerini gerçekleştirerek O’na ve ailesine moral vermek, motivasyonunu artırmak ve hayata bağlı kalmasını sağlamak.

Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish Türkiye), hayati tehlikesi olan hastalıklar ile savaşan çocuk ve yakınlarının umut, dayanma gücü ve sevinç duygularını güçlendirmek için çalışmalar yapıyor. Uzmanlara göre iyileşme sürecinde yüksek moral ve umut en büyük destek. "Hayata Bağlayan Dilekler" projesi çocukluk çağı kanseri, organ yetmezliği, bağışıklık sisteminin çökmesi gibi zor ve travmatik tedavi süreçleri olan hastalıklar ile mücadele eden çocukların dileklerinin gerçekleşmesini amaçlıyor.

Ben de 12 Kasım’da İstanbul Maratonu’nda, hem Melike’nin hem de diğer benzer durumdaki çocukların dileklerinin gerçekleşmesi ve bu sayede hayata bağlanmalarını sağlamak için İyilik Peşinde Koşacağım.

Melike’yi heyecanlandırıp moral ve umudunu artıracak deneyimler yaşatmamız için ortalama 7000 TL’ye ihtiyacımız var ve hedefim bu miktarı sizin desteğinizle toplayabilmek. O’na ve kardeşlerine hediyeler alıp sürpriz aktiviteler düzenleyeceğiz.

Bunun için sizin de desteğinizi bekliyorum. Hep beraber çocukların dileklerini gerçekleştirmeye ve onları hayata bağlamaya var mısınız?

Lütfen destek olurken isminizi ve e-posta adresinizi yazmayı unutmayın. Bağışınızı yaptıktan sonra e-posta kutunuzda sizi güzel bir sürpriz bekliyor olacak ;)

Desteğiniz ve ilginiz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Aytaç Gültekin

Bir Dilek Tut Derneği

Bir Dilek Tut Derneği (BDT), 3-18 yaş arası hayati tehlikesi olan hastalıklar ile mücadele eden tedavi sürecindeki çocukların, imkansız olarak gördükleri dileklerini gerçekleştirerek moral ve motivasyonlarının artmasına destek olmaktadır. Dilekler aracılığı ile onlara heyecanlı ve etkisi yıllarca sürecek deneyimler yaşatmaktadır.

1 Çocuğun Dilek bedeli : 7.000 TL 

Eğer Aytaç Gültekin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)