• Yardım Projem: İstanbul-2017-TEV-Bu Adımda Umut Var!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 50
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.720 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18773
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC18773

3.720 /3.060 TL

Kampanya Hedefim

517.416 /510.000 TL

TEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Neden koşuyorsun? Nasıl gönüllü oldun? Neden TEV için koşuyorsun? gibi sorular sordunuz ve sormaya devam ediyorsunuz. Hepsinin cevabını 1 ay boyunca paylaştığım videolarımla, fotoğraflarımla anlatmaya çalışacağım.
Her şey sistemi sorgulamak ya da neden diye sormak yerine TEV'e sizin için ne yapabilirim diye attığım bir maille başladı.
Bizim için 50. yılımızda 1000 burs için koşar mısın dediler ve yılın en sıcak yaz gününde o akşam koşamaya başladım. Bir tutku oldu, yapamıyacağım dediğim her an da burs talebinde bulunan bir gencin yazdıkları aklıma geldi.
Peki burs çıkmazsa ne yaparsın?
'Köyde kalıcam ve babamın istediği biriyle evlendirileceğim".
Sonra bir diğeri, sonra bir diğeri. Durdum nefeslendim ve devam ettim. Şimdi haftada 4 gün antreman yapıyorum.
Geçen hafta yeni bir mektup,
"..... Size çok teşekkür ederim TEV, bana burs verdiniz babamda kardeşimi dershaneye gönderdi şimdi O'da bir üniversiteli."

Ata'mızın emaneti cennet vatanımızın vicdanlı ve vefalı her bir gencini; başarılı, aydın, çağdaş bir Türk genci olarak bizi her yerde gururla temsil etmeleri için 12 Kasım'da 39. Vodafone İstanbul Maratonu'nda; bu adimda umut var diyerek koşacağım. Ama ben sadece bir figuranım asıl baş rol senin. Günün sonunda hep birlikte hiç tanımadığımız gençlerimizin hayallerine yardım etmiş olacağız.
Aydınlık yarınlarımız için gençlerimize destek olmak istiyorsan, beni destekleyerek TEV’e bağış yapabilirsin. Unutma her zaman için 1, 0 dan büyüktür.
Desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ediyorum
Begüm

TEV

Vakfımızın 50. Kuruluş yıl dönümünü kutladığımız bu anlamlı yılda, Özgür, Aydın, Adalet, Barış ve İlke gibi nice gencin isimlerine yakışır bir geleceğe ulaşmaları, çağdaş Türkiye idealine ve insanlığın gelişmesine katkı sağlamak için ‘’Bu Adımda Umut Var ’’ diyerek koşuyoruz.

Bir üniversite öğrencisinin bir aylık burs bedeli 510 TL’ dir. Alt veya üst limit olmaksızın dilediğiniz tutarda destek olabilirsiniz.

Eğer Begüm ATA isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)