• Yardım Projem: İstanbul-2017-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 185 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Toplum Gönüllüleri
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18749
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC18749

185 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

428.000 /450.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese Merhabalar,
Derslerim nedeniyle biraz geç oldu. Zaten Derslerimi verene kadar son bağış koşum olacaktır. Öncelik okulum... Neyse beni boşverin...
Toplum Gönüllüsü bir genç olarak bağış kampanyamı Beyazıt TOG topluluğunun "Aynı Gökyüzüne Bakıyoruz" projelerine kaynak sağlamak için açtım. Peki bu AGB nedir? neden bu proje dediğinizi işitiyorum.

AGB, bizlerin sadece ıslah evi diye bildiği daha doğru bir deyişle suça itilmiş ve hükmü verilmiş kardeşlerimizin tutulduğu 4 duvarlı betonarmelerden biri olan Maltepe Tutuk evinde yaşayan ve oradaki " cezaları netleşmemiş" çocuklarla ortak yürüttükleri projedir. Amaç onları hayata tekrardan bağlamak ve geleceğe karşı onların duyguların biraz dokunarak içlerine kapanmalarına engel olmaktır.

En basitinden bir örnek vermek gerekirse "Tesbih yapım atölyesi" yaparak onlara bir beceri öğretmektir. Bunun gibi atölyelerle onların o 4 duvar içinde hayata bakış açılarını değiştirmeye çalışıyorlar. Daha önce gönüllüsü olduğum bu projeye seve seve bağış koşusu yapacağım. Bekle Beni 12 Kasım ve 15K....

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Çeşitli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirerek; çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenen, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunuyoruz. Türkiye’nin her köşesinde gençlerin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılımlarını ve aktif yurttaşlık bilinci kazanmalarını hedefliyoruz.

Bir gencin tüm sosyal sorumluluk eğitimlerine katılımı için 200 TL

Eğer Tolga Güldütuna isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)