• Yardım Projem: İstanbul-2017-TOFD-Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği-Yol Arkadaşım Olur Musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 130
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 18.250 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ROTADIM-İSTANBUL ŞİŞLİ ROTARY KULÜBÜ
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18726
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC18726

18.250 /22.750 TL

Kampanya Hedefim

721.268 /600.000 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
Kampanyama ilginden ve bana güveninden ötürü teşekkür ederim. Koşmayı çok seviyorum ama sadece koşmuyorum, yardımseverlik koşusu yapıyorum. Farkındalık yaratmaya çalışıyorum, bağış topluyorum. Bu yolla başka hayatları değiştirebilmek yaşadığım en eşsiz deneyim.
Adım Adım ile 3 yardımseverlik koşusunda, 420 iyi kalpli bağışçımla 40.677 TL bağış topladım.
12 Kasım İstanbul Maratonu'nda, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) yararına 42 km 195 metre koşacağım. Kolay mesafe değil ama akülü tekerlekli sandalyesi olmayan engellilerin yaşadıklarından zor değil!
Amacım ortopedik engelli bireylerin özgürce yaşayabilmeleri için gereken akülü tekerlekli sandalyelerden 7 adet alabilmek. (1 sandalye 3250 TL) Diğer hayalim de Adım Adım'ın 500 bağışçıya ulaşan koşuculara verdiği rozete hak kazanmak.
Hadi sen de yol arkadaşım ol, aşağıdaki dernek hesabına bağış yaparak beni destekle. Açıklamaya beni temsil eden CC18726 kodunu yaz ki takip edebileyim.
Benimle iyilik peşinde koştuğun için çok teşekkür ederim.
Sevgiler, Ebru İney 'yardımseverlik koşucusu'

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

TOFD; başta omurilik felçliler olmak üzere tüm ortopedik engelli bireylerin tıbbi, mesleki, ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümlerine yönelik ulusal ve uluslararası çalışmalar yapmaktadır. Hedefimiz, oluşabilecek kalıcı sakatlıkların önlenmesini ve toplumun bu alanda bilgilenmesini sağlamaktır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir. Gönlünüzden geçen miktarda, alt ve üst limit olmadan bağış yapabilirsiniz.

Eğer Ebru İney isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)