• Yardım Projem: Bozcaada-2017-TEGV-Sen Hiç Koşan Ateşböceği Gördün mü?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.230 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18620
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC18620

1.230 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

60.539 /70.000 TL

TEGV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmaya 2016 Mayıs'ta Wings For Life etkinliğinde (omurilik felçliler için dünya çapında düzenlenen bir koşu) ile başladım, koştukça koşmayı sevdim, sevdikçe daha çok koştum, düzenli koşmaya başladım, mesafeler uzadı, bu arada adım adım oluşumu sayesinde koşarken bağış toplayarak sivil topluma katkıda bulunabileceğimi de farkettim, geçen yıl İstanbul Maratonunda TEGV için 900 TL topladım (destek veren herkese tekrar teşekkür ederim), 12 Mayıs 2017 Cumartesi Bozcaada'da 10 Km koşacağım, bedava mı koşayım :) yine bir TEGV kampanyası başlatıyorum, 10-15 TL demeden ufak katkılarınızı bekliyorum, (bir çocuk için 50 TL, hedefim 20 çocuk, 10-15 gözünüz korkmasın diye yazdım siz daha bonkör olabilirsiniz) hedefe ulaşmakta yüzümü kara çıkarmayacağınızı biliyorum, size inanıyorum ve güveniyorum, TEGV kampanyasının genel detaylarını aşağıda bulabilirsiniz, desteğiniz için şimdiden çok teşekkürler, yüzünüzü kara çıkarmayacağım :)
----------------------------------------------------------------------------------------------
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), ilköğretim çağındaki çocuklarımızın, daha güzel bir çocukluk yaşamaları ve yarınlara umutla bakmaları için, okul içi ve dışı saatlerde çok yönlü bir eğitim desteği almalarını ve çağdaş eğitim olanaklarından faydalanmalarını amaçlıyor. Kuruluşundan bu yana 2,5 milyona yakın çocuğumuza verdiği eğitim desteğini on binlerce gönüllüsü ile gerçekleştiriyor.
Bozcaada-2017-TEGV-Sen Hiç Koşan Ateşböceği Gördün mü? Projesi
“Sen Hiç Koşan Ateşböceği Gördün mü?” Projesi, Türkiye’nin dezavantajlı bölgelerinde faaliyet gösteren, TEGV’in 5 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimleri ile 2 yıl boyunca toplamda 25.000 çocuğa eğitim taşımayı hedefliyor.
Proje kapsamında yapacağınız her 50 TL’lik bağış ile 1 çocuğun eğitim giderine destek olabilirsiniz
------------------------------------------------------------------------------------------------
Teşekkürler

Can Öcal

TEGV

“Sen Hiç Koşan Ateşböceği Gördün mü?” Projesi, Türkiye’nin dezavantajlı bölgelerinde faaliyet gösteren, TEGV’in 5 Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimleri ile 2 yıl boyunca toplamda 25.000 çocuğa eğitim taşımayı hedefliyor.

Proje kapsamında yapacağınız her 50 TL’lik bağış ile 1 çocuğun eğitim giderine destek olabilirsiniz. 

Eğer Can Öcal isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)