• Yardım Projem: Bozcaada-2017-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 200 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: FLORYA ÇAYLAKLAR
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18384
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC18384

200 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

5.338 /20.000 TL

AKUT Arama Kurtarma Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba, Ben daha önce RunAtolia 2017 koşusunda Akut'a bir söz vermiştim. Ama babamın beyin kanaması geçirmesi nedeniyle onun yanında oldum ve bağış kampanyamı olduğu gibi bıraktım. Çünkü o zaman babam herşeyden önemli ve herşeyin üstündeydi. Neyse, çok şükür babam şu an iyi ve bende çok iyiyim hayat devam ediyor. O sebepten ötürü bende BOZCADA 2017 yarışında sözümü yerine getirmek için AKUT adına tekrar bir bağış kampanyası açtım. Bağışlarımı en başta AKUT'a söz verdiğim için ve Akut'ta olma sebeplerimden biri olan aylar önce kaybettiğimiz MURAT BAKAN abim ve bana AKUT diyince aklıma gelen GÜNEŞ MERVE AKYOL ablam için bu kampanyayı tamamlamak için desteğinizle elimden geleni yapacağım. Damla damlaya göl olur. En az 1 ₺ de olsa bağışınıza talibim.

AKUT Arama Kurtarma Derneği

Proje kapsamında AKUT gönüllüleri tüm canlılara HAYAT verebilmek için operasyonlara çıkacak ve gerekli olan finansmanın bir kısmı, ADIM ADIM’ın gönüllü koşucularının topladıkları bağışlardan sağlanacaktır.

Bir operasyon bedeli 3,200 TL’dir.

Eğer Tolga Güldütuna isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)