• Yardım Projem: Antalya-2017-ÖRAV-Bir Öğretmen Yüzlerce Çocuğun Hayatını Değiştirir!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 260 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18286
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC18286

260 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

24.425 /30.000 TL

ÖRAV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

"Öğretmenler, Yeni Nesil Sizlerin Eseri Olacaktır." (Mustafa Kemal Atatürk)

Bu özlü söze, okul zamanlarımızdan aşinayızdır. Büstlerde, duvardaki panolarda pek çok kez görmüşüzdür. Sözün taşıdığı anlamın aslında ne kadar derin olduğunu düşünmüş müydünüz?

Nitelikli eserler, nasıl ki usta ellerden çıkabiliyorsa; geleceğe emin adımlarla ilerleyecek nesiller de, kendini yetiştiren öğretmenler rehberliğinde oluşabilir. Bayrağı bizden devralacak olan nesillerin eğitimi büyük önem taşıyor. Bu öneme cevap verebilecek ise; donanımlı ve tutkulu öğretmenlerdir.

Öğretmen Akademisi Vakfı, hem öğretmenlerin hem de eğitim yöneticilerinin akademik ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla çalışıyor. Bunun için; okulların talebi doğrultusunda MEB onaylı eğitimler veriyor ve öğretmenler için eğlenceli bir öğrenme ortamı sunuyor. Şu ana kadar 250'yi aşkın eğitmeniyle 81 ilden 140.000'den fazla öğretmene ulaşıldı. Bu rakamlar daha da artacak umuyoruz.

Öğretmen Akademisi Vakfı'nın STK Sorumlusu olarak, Adım Adım'a minnettarım. Bazı nedenlerden dolayı Antalya Maratonu'na katılamamış olsam da bana kampanya oluşturma fırsatını verdiler. Farklı bir kulvarda koştum, ancak verdiğim 10 km sözünü tuttum ve mutluyum. Bu söze karşılık da sizden beni, Öğretmen Akademisi Vakfı'nı desteklemenizi istiyorum. Öğretmenleri desteklemek demek, bir yandan da yeni nesilleri desteklemek olacaktır. Eğitimi ve hayatı desteklemek, güzelleştirmek adına...

Bir Öğretmen ve Eğitim Gönüllüsü olarak; manevi ve maddi destek verebilecek herkese teşekkürler!

ÖRAV

Kampanyada amacımız, çocukların merak ederek ve araştırarak öğrenme becerisini destekleyecek 120 öğretmene daha mesleki ve kişisel gelişimlerini destekleyecek eğitimler düzenlemektir. Hedef Proje Etkisi :120 öğretmen ve 3600 öğrenci

Koşarak sağlanacak desteklerin her 250 TL’si ile bir öğretmen iki günlük iletişim, sınıf yönetimi ve ölçme değerlendirmeyi kapsayan bir eğitim alacaktır.

Eğer Barış Yılmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)