• Yardım Projem: Antalya-2017-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 25
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.895 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: 4 ÜNLÜÇERÇİ
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18198
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC18198

1.895 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

255.194 /300.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2009 senesinden bu yana Cihan ile fayda yaratmak için koşuyoruz. Bu sene bizim için çok çok özel bir koşu olacak. Yarattığımız faydayı katlayacağız.Nasıl mı? Bizim miniklerimiz Cem ve Ece ile 10 km katedeceğiz. Cem ile Ece daha 1. yaşlarına girmeden, daha adım bile atamadan kendileri kadar şanslı olmayan kardeşleri için bağış toplayacaklar, ilk madalyalarını alacaklar. Ve ileride fotoğraflarını, videolarını izledikçe onlarda bizim gibi gururlanacaklar.
KORUNMAYA MUHTAÇ ÇOCUKLAR VAKFI yararına 5 Mart Pazar sabahı bebek arabamızı iterek dördümüz 10 km'lik parkuru tamamlayacağız . Bağışlarınızla bizi desteklerseniz çok seviniriz. Gelin bu gururu paylaşalım :o)

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocuk köyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

Kampanya hedefimiz İzmir'in Urla ilçesinde inşası devam eden, toplamda 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 20 Koruncuk'un barınacağı Gençlik Evi'nin yapımına katkı sağlamak. 

Hedefimize ulaşmak için her gönüllü Koruncuk Kahramanına düşen katkı hedefi 2.100 TLHer katkı hedefine ulaştığımızda Koruncukların sevgiyle büyüyeceği gençlik evinin inşasına birlikte bir “el” daha uzatmış olacağız.

El verelim, hayata tutunsunlar! 

Eğer Belgin Ünlüçerçi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)