• Yardım Projem: Antalya-2017-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Koruncuk Kahramanları
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18013
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC18013

0 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

255.194 /300.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili arkadaşım,


5 Mart Pazar günü Antalya Maratonu’nda korunmaya muhtaç çocuklarımızın Anne Sevgisiyle büyümesine destek olmak için yola çıkan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na kaynak yaratmak için Adım Adım oluşumu ile birlikte 10 km koşacağım. Bağış kampanya sayfamı aşağıda görebilirsin:

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC18013

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk), ailesi olmayan, terk edilmiş, ihmal veya istismara uğramış, kötü alışkanlıklara karşı savunmasız bırakılmış çocuk ve gençleri, şefkat ve sevgi anlayışının hakim olduğu sağlıklı bir ortamda, oyun, sosyal aktivite, çağdaş eğitim gibi yaşamsal olanaklar ile topluma faydalı bireyler haline getirmektedir.

Adımlarımı İzmir’de inşası devam eden Koruncukköy Urla'nın doğmasına katkı sağlamak için atıyorum. Koruncukköy Urla Türkiye’nin 2. Koruncukköyü olacak.
İzmir inşaatının son durumu: https://www.facebook.com/ADIMADIMKORUNCUK/videos/1415042848514473/?pnref=story

Eğer sen de Koruncuklarımıza destek olmak istersen, eğer sen de “Her Çocuk Anne Sevgisiyle Büyümeli” diyorsan ve eğer sen de Koruncuklarımızın hayata tutunması için yardım etmek istersen, bağışlarını Kredi kartı ya da Havale/EFT ile aşağıdaki linkten yapabilirsin:

https://bagis.adimadim.org?ccid=CC18013

(Havale / EFT yaparken, benim aracılığımla bağış yaptığının anlaşılması için açıklama bölümüne CC18013 kodunu yazman yeterli olacaktır.)

Bu mutluluğa ortak olduğun için şimdiden çok teşekkür ederim!

Sevgi ve saygılarımla,
Prof. Dr. Sıddık Yarman


Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nın tanıtım videosu için:
https://www.youtube.com/watch?v=XSZxMx6Eafw

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocuk köyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

Kampanya hedefimiz İzmir'in Urla ilçesinde inşası devam eden, toplamda 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 20 Koruncuk'un barınacağı Gençlik Evi'nin yapımına katkı sağlamak. 

Hedefimize ulaşmak için her gönüllü Koruncuk Kahramanına düşen katkı hedefi 2.100 TLHer katkı hedefine ulaştığımızda Koruncukların sevgiyle büyüyeceği gençlik evinin inşasına birlikte bir “el” daha uzatmış olacağız.

El verelim, hayata tutunsunlar! 

Eğer SIDDIK YARMAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)