• Yardım Projem: Antalya-2017-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 26
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 605 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17976
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17976

605 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

311.254 /280.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar,
Geçen sene olduğu gibi bu sene yine iyilik peşinden koşacağım. Koşarken aynı zamanda köy okulunda hiç sosyalleşmemiş çocukları biraz olsun sosyalleştirebilmek için, eğitim öğretim hayatlarını sağlıklı bir ortamda sürdürebilmelerini imkanlarımız dahilinde yaratabilmek için, bir boyama setiyle dahi olsun onları mutlu edebilmek için kaynak topluyor olacağım. Ayşe için Ali için Bulut için koşuyor olacağım. Tüm farklılıkların aslında Toplumsal Barış yolunda hiç bir farkının olmadığını göstermek için koşuyor olacağım.

Size sıradan bir kosudan bahsetmiyoum.
Size; yan yana koşarken 'Bravo!' diye bağıran insanların bulunduğu yada yanınızdan geçerken karşılıklı olarak 'Daha iyisini yapabilirsin' diye bağırdığımız ve bu şekilde  motive olduğumuz bir yarıştan bahsediyorum. Size; sıralamanın, ödülün, birincinin, sonuncunun önemli olduğu bir yarış değil, tüm ödülün Toplumsal Barış, birincinin de sonuncunun da aynı amaç için koştuğu bir yarıştan bahsediyorum.

Ben adımlarımı bu yolda atarken sizin desteginize ihtiyacım var.
Miktarı ne kadar olursa olsun her desteğiniz bir çocuğun hayatına dokunacak belki de hayatını değiştirecek.

Benimle beraber İyilik Peşinde koşmaya var mısınız?

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Toplum Gönüllüsü gençlerin Türkiye’nin 80 şehrinde tespit ettikleri ihtiyaçlar doğrultusunda farklı temalarda hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projelerinin ve bu proje ekiplerinin katılacağı sosyal sorumluluk eğitimlerinin desteklenmesi.

1 Yerel Proje Bedeli ve Proje Ekibinin Eğitimleri 2.800 TL. Bir yerel projeyi ortalama 20 genç koordine eder. Bir gencin eğitimi 140 TL'dir. 

Eğer Devrim Güneş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)