• Yardım Projem: Antalya-2017-YB-Sen Koş, Kadınlar İşe Dönsün!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 21
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.800 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17971
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17971

1.800 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

48.668 /50.000 TL

YenidenBiz Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu kez ben de varım!
5 Mart 2017 Pazar günü Antalya Maratonu'nda YenidenBiz Derneği ile kadınlar için koşacağım.
"Evli, bekar, dul, ev kadını, iş kadını, çocuklu, çocuksuz" hangisi olursan ol hep sosyal statünle anılmak neden hep biz kadınların payına düşen ? Araba kullanırken "bayan sürücü" olmaktan tut da yukarıda saydığım her bir durumda illa bir mücadele içindeyiz. İşte bu durumlarla boğuşan ve bir de çeşitli sebeplerle kariyerine ara verip geri dönmek için çaba sarf eden kadınlara yardım etmek için koşuyorum.
YenidenBiz, iş hayatına ara vermiş, yeniden dönmek isteyen kadınları profesyonel yaşama hazırlamayı ve iş olanakları ile buluşturmayı hedefleyen bir sivil toplum kuruluşu
Senden ricam kampanyama destek olman. Yapacağın bağış bir kadının YenidenBiz aday gelişim programında sunulan eğitim ve etkinliklere katılmasını sağlayacak
Katkın için şimdiden teşekkürler!

YenidenBiz

YenidenBiz işe dönmek isteyen kadınları ön mülakatlara alıyor, süreci kolaylaştıracak eğitimler düzenliyor, istihdam edilebilecekleri kurumlarla bir araya getirerek, kadınların işgücüne tekrar katılmalarına etki sağlıyor. Bir kadın için birim eğitim maliyeti 100 TL. Koşarak daha çok kadının iş hayatına dönmesini destekliyoruz.

Bir kadının YenidenBiz Aday Geliştirme Eğitim Programından yararlanmasının birim maliyeti 100 TL'dir.

Eğer Reyhan Baristiran isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)