• Yardım Projem: Antalya-2017-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 31
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.600 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Tüpraş Koşuyor , Tüpraş
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17956
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17956

1.600 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

303.845 /280.000 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Spor yapmayı ve koşmayı çok seviyorum ve bunları yapabildiğim için de kendimi çok şanslı hissediyorum. Ancak omurilik felçli bireylerimiz maalesef bu kadar şanslı değiller. Ayrıca her birimizin bir engelli adayı olduğumuzu unutmamak gerekir diye düşünüyorum.

5 Marttaki runatolia koşusuna katılmaktaki amacım omurilik felci hakkında toplumda farkındalık yaratmak ve başta omurilik felçli bireyler olmak üzere tüm engelli bireylerin tıbbi, sosyal ve mesleki sorunlarının çözümüne yönelik katkıda bulunmaktır.

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir. 
Gönlünüzden geçen miktarda, alt ve üst limit olmadan bağış yapabilirsiniz.
 

Eğer Alparslan Yıldız isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)