• Yardım Projem: Antalya-2017-TÇYOV-Gençlik Merkezi (GEM)
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 79
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 12.774 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17898
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17898

12.774 /7.200 TL

Kampanya Hedefim

38.149 /75.000 TL

Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

Kurucularından biri olduğum Adım Adım'la birlikte, yaklaşık 10 yıldır bir amaç için koşuyoruz.
Bu yıl, 5 Mart'ta, 15 aylık oğlum Erden'le birlikte, Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı'nın (TÇYÖV) Gençlik Merkezi Projesi için Runtolia'da 10 km koşacağız.
.
Herkes bizler kadar şanslı değil, maalesef!
Suça itilmiş ya da sürüklenme riski altında yaşayan bir çok çocuk var. Gençlik Merkezi'nde, çocuk adalet sistemine giren, tutuksuz yargılanan, tahliye sonrası ya da suça sürüklenme riski altında yaşayan 12-18 yaşlarındaki çocuk bireyler için eğitim bursu, psikososyal destek, sosyal aktiviteler, yaz kampı, sanat terapisi gibi destekler yer alıyor. 
Gençlik Merkezi'ne destek olmak için hedeflediğimiz bağış miktarı 7.200 TL. Erden'le birlikte, sizlerin katkılarıyla en az 2 çocuğun 1 yıllık katılım bedelini karşılamak için koşacağız.
Bağışla ilgili bilgiler bu sayfada yer alıyor. Aşağıda yer alan bağlantıyı takip ederek hemen, hiç beklemeden, online bağış yapabilirsiniz.
Sevgiler,
Cem & Erden

TÇYÖV HAKKINDA:
TÇYÖV 1992 yılından beri, suça itilmiş çocukların tutuksuz yargılanması, tutuklulukları ve hükümlülükleri sırasında ve sonrasında güven duygularının geliştirilmesi, çocukların sosyal yaşama katılabilmelerine yönelik destek sağlanması ve çocukların yeniden suça sürüklenmesinin önlenebilmesi yönünde çalışmalar yürütüyor.

Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı

Çocuk Adalet sistemine giren, tutuksuz yargılanan, tahliye sonrası yada suça sürüklenme riski altında yaşayan 12-18 çocuk bireylerin destek programıdır. İçeriğinde eğitim bursu, psikososyal destek, sosyal aktiviteler, yaz kampı ve sanat terapisi bulunur.

1 Çocuğun GEM destek programına 1 yıl katılım maliyeti: 3.600 TL.

Eğer Cem Uçan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)