• Yardım Projem: Antalya-2017-TEV-Bu Adımda Umut Var
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 37
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.460 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Çaylaklar , HSBC
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17866
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17866

2.460 /2.880 TL

Kampanya Hedefim

91.632 /150.000 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Geçen sene bu zamanlar Antalya Maratonu'na gitme hazırlığı yaptığım telaşlı bir dönemdi. Telaştan kastımın bavul hazırlamak olduğunu düşünmeyin sakın. Boyumdan büyük bir işe kalkışmış ve çevreme otizmli çocuklar için 10 kilometre koşacağımı söylemiştim ve onlardan da bağış yaparak destek olmalarını istemiştim.

İlk yardımseverlik koşumda tam 113 kişi çağrıma kulak verdi ve bu sayede 8850 TL para toplandı. "Benim vereceğim 10 liradan 20 liradan ne olur ki" diyen insanların katkılarıyla bir çocuğun 6 aylık eğitim masrafı karşılandı.

Şimdi sıra öğretmen adayı üniversiteli kızlarımıza destek olmakta! Türk Eğitim Vakfı'nın "Bu Adımda Umut Var" projesi kapsamında ailesinden uzakta, yurtlarda öğrenimini sürdüren başarılı fakat durumu olmayan öğretmen adayı kız öğrencilerimize katkıda bulunalım.

Oluşturulan fondan kızlarımız 9 ay boyunca ayda 160 TL alacaklar. Benim hedefim ise 2880 TL toplayarak 2 öğrencinin bir yıllık bursunun toplanmasına aracılık etmek.

Bağışlar doğrudan vakfa gidiyor ve Adım Adım dahil hiçbir aracı bulunmuyor. Desteğinizi bekliyorum.

Türk Eğitim Vakfı

TEV Bu Adımda Umut Var Projesi; Gelecek nesillerin aydın mimarı, öğretmen adayı başarılı kız öğrencilerimizin yarınlarına ışık olmayı, eğitim hayatlarına katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Bir kız öğrencinin bir aylık burs bedeli 160 TL'dir ve bu bursu 9 ay boyunca alır. Amacımız her 1.440 TL ile öğretmen adayı 1 kız öğrencinin bir öğrenim yılı bursunu sağlayarak  proje hedefine ulaşmak.

Eğer Cihan Durmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)