Kampanyamın Etkisi
5 Çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2017-AÇEV-Okuyan Bir Gelecek Adımlarınızla Gelecek
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 15
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 915 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: YANKI EĞİTİM DANIŞMANLIK
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17771
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17771

915 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

119.500 /120.000 TL

Anne Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) kapsamında imkanları kısıtlı, dezavantajlı konumdaki çocukların yaşıtları ile eşit eğitim fırsatlarına sahip olabilmeleri için “AÇEV-Okuyan Bir Gelecek Adımlarınızla Gelecek” projesini destekleyeceğim. Antalya da 5 Mart 2017 günü İyilik Peşinde 10 KM koşacağım, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz.

“Okuma ihtiyacı bir barut gibidir, bir kere tutuşunca artık sönmez.” (Victor Hugo)

Eğitim ateşine sende bir kıvılcım yakmak istersen aşağıdaki linki tıklayarak iyilik peşinde sende bir adım atabilirsin.
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC17771

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

"Okuyan Bir Gelecek" programı sosyo-ekonomik açıdan dezavantajlı bölgelerde yaşayan 5 ile 10 yaş arası çocuklara okuma sevgisi ve alışkanlığı kazandırarak okul başarısına katkıda bulunmak için tasarlandı. Program bir taraftan çocukların okuma-anlama becerilerini ve alışkanlıklarını geliştirmeyi, diğer taraftan ebeveyn/eğitimcilere okumanın önemi konusunda farkındalık kazandırmayı hedeflemektedir.

555 çocuk için uygulanacak 6 haftalık okuma programı, 10 okulda kurulacak kütüphaneler ve ebeveyn/eğitimcilere okumanın önemi konusunda farkındalık kazandıracak seminer/eğitimlerin maliyeti çocuk başına 180 TL'dir.

Eğer Eren Doğanay isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)