• Yardım Projem: Antalya-2017-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.650 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17752
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17752

1.650 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

255.194 /300.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Korunma ihtiyaci olan cocuklarin sevgiyle buyuyecekleri, mutlu olabilecekleri bir yuva saglamak, onlari egitimli bireyler olarak topluma kazandirabilmeye katkida bulunmak icin "el" vermek istedim. El verelim, hayata tutunsunlar.

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocuk köyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

Kampanya hedefimiz İzmir'in Urla ilçesinde inşası devam eden, toplamda 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 20 Koruncuk'un barınacağı Gençlik Evi'nin yapımına katkı sağlamak. 

Hedefimize ulaşmak için her gönüllü Koruncuk Kahramanına düşen katkı hedefi 2.100 TLHer katkı hedefine ulaştığımızda Koruncukların sevgiyle büyüyeceği gençlik evinin inşasına birlikte bir “el” daha uzatmış olacağız.

El verelim, hayata tutunsunlar! 

Eğer ASLI POSACIOGLU isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)