• Yardım Projem: Antalya-2017-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 27
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 330 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Aynı Gökyüzüne Bakıyoruz
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17624
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17624

330 /500 TL

Kampanya Hedefim

311.254 /280.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Yaşadığınız yerden dışarı çıkın ve derin bir nefes alarak gökyüzüne bakın!
Özgürsünüz ve istediğinizi yapabiliyorsunuz değil mi?
Şimdi çocukları düşünün.
Özgürlükleri ellerinden alınarak, suça sürüklenmiş çocukları.
Türkiye'de 12-18 yaş arasında özgürlükleri ellerinden alınarak suça sürüklenmiş ve yaşamlarını cezaevlerinde sürdürmek zorunda olan 2400'den fazla çocuk var!
Bu çok korkutucu değil mi?

Bu yıl Runatolia'da özgürlükleri ellerinden alınarak suça sürüklenen ve cezaevlerinde yaşamlarını sürdürmeye mahkum edilen çocukların aslında yalnız olmadıklarını hissettiği, yeteneklerinin farkına vardığı ve geleceğe umutla bakmasını sağlayan "Aynı Gökyüzüne Bakıyoruz" projesi için koşuyorum.
Proje dahilinde 12-18 yaşında ve cezaevinde tutuklu olan çocuklarla çeşitli atölyeler gerçekleştiriliyor ve bu sayede çocuklar geleceğe umutla bakıyor!
Toplayacağım toplam bağışın tümünden bu sene Aynı Gökyüzüne Bakıyoruz projesini gerçekleştirecek olan Ankara, Bursa ve İstanbul ekipleri tamamen eşit şekilde yararlanacaklar.
Şimdi çocuklarla dayanışmanın tam zamanı!
Hep birlikte geleceğe umutla bakabilmek için.
Çünkü Aynı Gökyüzüne Bakıyoruz!

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Toplum Gönüllüsü gençlerin Türkiye’nin 80 şehrinde tespit ettikleri ihtiyaçlar doğrultusunda farklı temalarda hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projelerinin ve bu proje ekiplerinin katılacağı sosyal sorumluluk eğitimlerinin desteklenmesi.

1 Yerel Proje Bedeli ve Proje Ekibinin Eğitimleri 2.800 TL. Bir yerel projeyi ortalama 20 genç koordine eder. Bir gencin eğitimi 140 TL'dir. 

Eğer Ethem Kelmendi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)