• Yardım Projem: Antalya-2017-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 135 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Eczacıbaşı Koşu Takımı , Eczacıbaşı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17616
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17616

135 /200 TL

Kampanya Hedefim

136.978 /120.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşuyorum Çünkü;

Minik kalplerin neşe ile çarptığı kocaman bir dünya hayal ediyorum...

Bu sezon İstanbul Maratonunda takımım ile birlikte 5 çocuğumuzun bir yıllık tedavi masrafını karşılayacak desteği bulmayı başardık. Şimdi sıra RUNATOLİA da çocuklarımıza daha çok destek olmak için KAÇUV adına 21km koşuyorum.

Sevgili dostlarım Attığım her adımda sizleride yanım da hissetmek benim için büyük güç olacak. Şimdiden bu büyük desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca ücretsiz konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor. Hedefimiz var olan ve kurulacak Aile Evi Merkezleri ile mümkün olduğunca fazla çocuğumuzun tedavi sürecinde yanında olmak…

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer RAMAZAN CAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)