• Yardım Projem: Antalya-2017-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 24
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.530 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17559
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17559

2.530 /2.100 TL

Kampanya Hedefim

255.194 /300.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

"1Çocuk1Hayat" projesi ile Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'nın Koruncukköy Urla Projesine destek olmayı amaçlayan 24 gönüllüden biriyim.

Ülkemizde ailesi olmayan veya terk edilmiş, ihmal ve istismara uğramış, kötü alışkanlıklara karşı savunmasız bırakılmış, anne sevgisiyle büyüyemeyen, eğitim imkanı olmayan, sağlıklı gelişemeyen yüzbinlerce korunmaya muhtaç çocuk var. Koruncuk vakfı, korunmaya ihtiyacı olan 120 çocuğun daha hayata tutunacağı Koruncukköy Urla'yı inşaa ediyor.

Ben de 5 Mart Pazar günü RUNATOLIA'da Koruncukköy Urla projesi'ne destek olmak için koşacağım. Bu link üzerinden bağış yaparak 120 çocuğun daha yeni bir hayata başlaması için desteklerinizi bekliyorum.

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocuk köyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

Kampanya hedefimiz İzmir'in Urla ilçesinde inşası devam eden, toplamda 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 20 Koruncuk'un barınacağı Gençlik Evi'nin yapımına katkı sağlamak. 

Hedefimize ulaşmak için her gönüllü Koruncuk Kahramanına düşen katkı hedefi 2.100 TLHer katkı hedefine ulaştığımızda Koruncukların sevgiyle büyüyeceği gençlik evinin inşasına birlikte bir “el” daha uzatmış olacağız.

El verelim, hayata tutunsunlar! 

Eğer Burçin Özsaygılı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)