• Yardım Projem: Antalya-2017-KAYD-Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi Yeniden Yapılandırma
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17555
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17555

0 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

50.014 /50.000 TL

Kansersiz Yaşam Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmak, içindeki güçü hissetmen demek! Koşarken beynine hükmettiğini deneyimlemen sahane. Sürekli sana "yoruldun, artık bırak" diyen maymun zihnini susturmalısın. Yarışların zevki ise bambaşka. Gerçek hayatın kısa bir simülasyonu yarışlar. Son dakika değil, istikrarla, belirli bir plan dahilinde uzun uzun hazırlanman gerek. Köşeyi dönüp bitiş çizgisini gordugundeki hislerin, mesafenin bir turlu bitmek bilmemesi, senin gaza gelmen ve daha hizli koşma arzun, yarış bittiginde hissettigin tarif edilemez duygu, hepsi, hazirlik safhasindan baslayarak yasadigin yolculugun sahane sona ermesi demek. Koş ve içindeki gücü hisset!

Kansersiz Yaşam Derneği

Çocuk Onkoloji Hastanesi Yeniden Yapılandırma Projesi, kanser hastası çocuklarımızın hastanedeki yaşam standartlarını yükseltecek, sağlık koşullarını iyileştirecek, iyileşmeleri için umut olacak 5 kat 3500 metrekarelik bir alanın inşası için ...

Yılda 10 bin çocuğun ayaktan ve yatarak tedavi göreceği bu hastanede yapacağınız her 500 TL'lik bağış kanser hastası 1 çocuğun tedavi göreceği hastanenin yatırımının yapılmasını sağlayacaktır.

Eğer Sedef Uncu Akı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)