• Yardım Projem: Antalya-2017-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 29
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.935 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Koşu Dünyamız
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17486
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17486

1.935 /3.250 TL

Kampanya Hedefim

303.845 /280.000 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Hiç bir zaman bir spor dalı ile ilgilenmedim, Hayatımda belli taşları yerine koyduktan sonra zamanı gelmiş olacak ki 2014 yılında hareket etmeye başladım. Bu hareketlerim beni koşu sporu ile tanıştırdı. Hayatım da hep bir hedefim olduğu için koşarken de hedeflerim olsun istedim. Adım Adım işte o zaman karşıma çıktı. Ben çok şükür sağlıklıydım ve koşuyordum. Ya koşamayan arkadaşlarım ne yapıyorlardı? Bu yüzden TOFD ile başlamış olduğum gönül birlikteliğim bu yıl da devam ediyor. Ben koşuyorum, onların peşinden...

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir. 
Gönlünüzden geçen miktarda, alt ve üst limit olmadan bağış yapabilirsiniz.
 

Eğer ASLIHAN ALPASLAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)