• Yardım Projem: Antalya-2017-Tohum Otizm-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 24
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.343 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOHUM OTIZIM VAKFI
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17446
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17446

1.343 /900 TL

Kampanya Hedefim

156.049 /150.000 TL

Tohum Otizm Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba güzel dostlar,
Kelimeleri eğip büküp yazmaktan ve anlatmaktan pek anlamadığım gibi pek de hoşlanmıyorum aslında. Bu sene Antalya Maratonunda adımlarımı yine Otizmli Çocuklar için atıyorum. 3.süne başladığım bu kampanyada benim gibi sizlerinde farkında olduğunuz bu durumu hatırlatmak tek çabam.
Evet, siz dostlarımla aramızda böyle bir kültür oluştu. Ben farkındalık koşularıma devam ediyorum, sizlerin de her kampanya döneminde olduğu gibi o yürekten yaptığınız güzel yardımları esirgemeden destek olmaya devam edeceğinizden eminim.
Antalya-2017-Tohum Otizm-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin projesini destekleyeceğim. 5 Mart 2017 günü İyilik Peşinde Koşacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

1 otizmli çocuğumuzun Tohum Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda alacağı 1 seanslık özel eğitimin bedeli 145 TL'dir.

8 otizmli çocuğumuza 11 ay sürecek özel eğitim seansı sağlamak.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC17446

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan
https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17446

Sevgiler

Abdülaziz Özay

Tohum Otizm Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkıdır! Ancak otizmli çocuklarımız bu haklarına malesef ulaşmıyorlar! Bugün doğan her 68 çocuktan biri otizm riski ile dünyaya geliyor. 0-18 yaş arasında ülkemizde 352.000 otizmli çocuk ve birey bulunmakta ve sadece 29.000'i eğitime ulaşmakta. Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi, erken tanı ile yoğun, sürekli özel eğitimdir. Eğitimle; otizmli çocukların hayatlarında büyük fark yaratılabilir, sağlıklı gelişim gösteren akranları ile birlikte aynı okullara gidebilir, bağımısz bireyler olarak hayatlarına devam edebilirler.

Özel Tohum Vakfı Özel Eğitim Okulu Destek Eğitim Merkezi'nde eğitim, 11 ay, 1 hafta boyunca devam eder.


Haftada 2 gün, ayda 16 seans olmak üzere yıllık eğitim bedeli 18.750 TL'dir. Her bir seans ücreti 145 TL'dir.


Eğer Abdülaziz Özay isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)