• Yardım Projem: Antalya-2017-AÇEV-Okuyan Bir Gelecek Adımlarınızla Gelecek
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 29
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.995 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AÇEV , Kibar Holding
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17435
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17435

2.995 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

119.500 /120.000 TL

Anne Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bireysel olarak kendi sınırlarımı zorlamaktan keyif aldığım, takım olmanın, birbirine destek olmanın mutluluğunu yaşadığımız bu spor güzel kalplerin emeği ile toplumsal bir katkıya dönüşüyor. AÇEV'in #okuyanbirgelecek kampanyasına katkıda bulunmak için koşuyorum.

“Okuyan Bir Gelecek” projesi, sosyo-ekonomik açıdan dezavantajlı bölgelerde yaşayan 5 ile 10 yaş arası çocukları kitaplarla tanıştırmak, onlara erken yaşta okuma sevgisi ve alışkanlığı kazandırmak için tasarlanmış bir proje.

Yaşasın bizim de katkıda bulunma şansımız var:)

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

"Okuyan Bir Gelecek" programı sosyo-ekonomik açıdan dezavantajlı bölgelerde yaşayan 5 ile 10 yaş arası çocuklara okuma sevgisi ve alışkanlığı kazandırarak okul başarısına katkıda bulunmak için tasarlandı. Program bir taraftan çocukların okuma-anlama becerilerini ve alışkanlıklarını geliştirmeyi, diğer taraftan ebeveyn/eğitimcilere okumanın önemi konusunda farkındalık kazandırmayı hedeflemektedir.

555 çocuk için uygulanacak 6 haftalık okuma programı, 10 okulda kurulacak kütüphaneler ve ebeveyn/eğitimcilere okumanın önemi konusunda farkındalık kazandıracak seminer/eğitimlerin maliyeti çocuk başına 180 TL'dir.

Eğer Nur Türeli isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)