• Yardım Projem: Antalya-2017-TİDER-Yeni Destek Markete Adım Adım
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 24
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.600 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17433
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17433

1.600 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

55.783 /50.000 TL

TİDER Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2014 yılında tanıştım iyilik yapmanın bu en güzel ve en iyileştirici yoluyla.
Yapabileceklerimin farkına vardım bu sayede, çünkü biliyorum ve hep diyorum dünyayı iyilik kurtaracak.
Gelin hep birlikte bu kez TİDER'in dünyada tek olan eşsiz projesi 'Destek Market' in ikinci şubesinin, İstanbul' un ekonomik yönden en zor yerleşim alanlarından biri olan Bağcılar' da açılabilmesi için güçlerimizi birleştirelim.
Yoksulluk sınırının altında yaşayan aileler temel ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda iş sahibi olabilsinler ve bu çemberden kurtulabilsinler diye.
Umut yaratmak bugünlerde bizim için en kıymetli şey olsa gerek, işte bu yüzden bıkmadan,usanmadan ve unutmadan daima hatırlatalım birbirimize
'Çünkü olanın olmayana, bilenin bilmeyene borcu var bu dünyada'

Sevgiyle, umutla ve iyilikle ...

TİDER

"Yeni Destek Markete Adım Adım Projesi, İstanbul Avrupa yakasında yeni bir Destek Market kurularak, yoksulluk sınırı altında yaşayan 5.000 ailenin temel ihtiyaçlarını karşılayacak ve yıllık 1.000.000 TL’lik gıda başta olmak üzere ürünün ve 40 ton meyve-sebzenin kurtarılarak aileler ile paylaşılmasını sağlayacaktır. Her 500 TL’lik bağış yeni kurulacak Destek Market’te düşük gelirli 4 kişilik bir ailenin temel ihtiyaçlarını karşılamasını ve aileden çalışabilecek durumda olan kişilerin iş bulmasını sağlayacak."

Her 500 TL’lik bağış yeni kurulacak Destek Market’ te 4 kişilik düşük gelirli bir ailenin 3 aylık temel ihtiyaçlarını karşılamasını ve aileden çalışabilecek durumda olan kişilerin iş bulmasını sağlayacak.

Eğer Pınar Erdem isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)