• Yardım Projem: Antalya-2017-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 26
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 700 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17260
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17260

700 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

85.165 /85.000 TL

AKUT Arama Kurtarma Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşuyorum çünkü, attığım adımların zor durumda kalan tüm canlara yardıma koşan AKUT gönüllülerine yoldaş olmasını istiyorum.

AKUT’un deprem, sel gibi doğal afetlerde, orman yangınlarında, dağ ve diğer doğa kazalarında yaptığı arama kurtarma çalışmaları, zor durumda kalan hayvanlar için yaptığı kurtarma çalışmaları, sabit birer işleri olan ve saydığım durumlarda işlerini bırakıp yardıma muhtaç canlara koşan gönüllüler tarafından yürütülüyor ve insan üstü gayretler gösteriliyor.

Ayrıca özel bir konudan da bahsetmek istiyorum; AKUT ve Adım Adım gönüllüsü ağabeyimiz Murat Bakan’ı bu şubat ayı başında Belgrad Ormanı’nda beraber koşu yaparken ani bir şekilde kaybettik. Ve ben onun yürüttüğü Adım Adım AKUT STK sorumluluğu görevini devam ettirmeye çalışıyorum.

Bu nedenlerle şimdiye kadar tüm AKUT gönüllülerinin yaptıkları güzel şeyler devam edebilsin ve zorda kalan canlara ulaşılabilsin, daha çok hayat kurtulsun diye sizlerin de desteğini bekliyorum.

Desteğinizi eksik etmeyin beraber daha çok hayat kurtarılmasına vesile olalım.

Desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Sevgilerimle,
Aytaç

AKUT Arama Kurtarma Derneği

Proje kapsamında AKUT gönüllüleri tüm canlılara HAYAT verebilmek için operasyonlara çıkacak ve gerekli olan finansmanın bir kısmı, ADIM ADIM’ın gönüllü koşucularının topladıkları bağışlardan sağlanacaktır. 

Bir operasyon bedeli 3,200 TL’dir.

Eğer Aytaç Gültekin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)