• Yardım Projem: Antalya-2017-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 58
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.085 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17213
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17213

5.085 /4.200 TL

Kampanya Hedefim

255.194 /300.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

"Ülkemizde ailesi olmayan, anası babası yok veya var ama yok, terkedilmiş, ailesine rağmen kişisel varlığı tehdit altında, ihmal ve istismara uğramış, kötü alışkanlıklara karşı savunmasız bırakılmış yüzbinlerce 'korunmaya muhtaç' çocuğumuz var. " diyen Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı'na ve İzmir Urla'da yaratmaya çalıştıkları Koruncuk Köyü'ne katkı sağlayabilmek amacı ile İyilik Peşinde Koş'uyorum.

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı kurduğu çocuk köyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

Kampanya hedefimiz İzmir'in Urla ilçesinde inşası devam eden, toplamda 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 20 Koruncuk'un barınacağı Gençlik Evi'nin yapımına katkı sağlamak. 

Hedefimize ulaşmak için her gönüllü Koruncuk Kahramanına düşen katkı hedefi 2.100 TLHer katkı hedefine ulaştığımızda Koruncukların sevgiyle büyüyeceği gençlik evinin inşasına birlikte bir “el” daha uzatmış olacağız.

El verelim, hayata tutunsunlar! 

Eğer Savaş Arson isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)