• Yardım Projem: Antalya-2017-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 59
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.540 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Çaylaklar
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17154
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC17154

3.540 /3.200 TL

Kampanya Hedefim

85.165 /85.000 TL

AKUT Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu sene 12.si düzenlenecek Uluslararası Runatolia Antalya Maratonu'na, sevdiğim insanlarla birlikte olmak ve 10km'lik parkurda koşmak için yazılmıştım. Ayrıca bu yıl Antalya, 10.yılını kutlayacak Adım Adım için de çok önemli. Ben de bu güzel enerjinin bir parçası olmak istiyorum. Öte yandan Kasım 2017'deki Avrasya Maratonu'ndan önce bağış kampanyası açmayı düşünmüyordum ama 4 Şubat'ta hem Adım Adım hem de AKUT için çok özel bir insanı sonsuzluğa uğurladık: Sevgili Murat Bakan... Onun için bir şeyler yapmam gerektiğini hissediyorum ve sanırım AKUT'un "Her Adım Bir Hayat" projesi bunun için güzel bir fırsat... Projenin dayandığı "koşulsuz ve evrensel insan, doğa ve canlı sevgisi, merhamet duygusu ve zorda olana yardım etme dürtüsü" benim için de çok önemli. Bu nedenle, hem o özel dost hem de güvendiğim ve inandığım bir STK için bir kez daha ADIM ADIM diyorum...

AKUT

Proje kapsamında AKUT gönüllüleri tüm canlılara HAYAT verebilmek için operasyonlara çıkacak ve gerekli olan finansmanın bir kısmı, ADIM ADIM’ın gönüllü koşucularının topladıkları bağışlardan sağlanacaktır. 

Bir operasyon bedeli 3,200 TL’dir.

Eğer Olcay Soykan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)