• Yardım Projem: Antalya-2017-TEV-Bu Adımda Umut Var
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 54
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.170 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Çaylaklar
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16986
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16986

6.170 /7.200 TL

Kampanya Hedefim

91.632 /150.000 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben çocukken hep öğretmen olmak isterdim. Babam da bir öğretmen, ilk öğretmenim, en sevdiğim. Bugün olduğum kişi olmamda bana büyük katkıları bulunan sevgili öğretmenlerimin değerini bugün daha iyi anlıyorum. Ülkemizin daha iyi bir geleceğe sahip olması için öğretmenlerimizin donanımlı olması gerekiyor. Diğer yandan kadınlarımızın çalışma hayatında daha çok yer alabilmesi, daha özgür olabilmesi, kendi paralarını kazanabilmeleri için bir meslek sahibi olmalarını da çok önemsiyorum. Özellikle öğretmenlik mesleğine gönül vermiş kız öğrencilerin daha çok desteklenmesi gerektiğine inanıyorum. Aydınlık bir gelecek aydınlık kadınlarla mümkün olacak.

Antalya Maratonu'nda öğretmenlik mesleğine gönül vermiş öğrenci kız kardeşlerim için koşacağım. Dileğim en az 5 kız kardeşim için 9 aylık burs parasını toplayabilmek. Siz de bana destek verirseniz elele bu güzel projeyi yaşama geçirebiliriz. Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim.

Türk Eğitim Vakfı

TEV Bu Adımda Umut Var Projesi; Gelecek nesillerin aydın mimarı, öğretmen adayı başarılı kız öğrencilerimizin yarınlarına ışık olmayı, eğitim hayatlarına katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Bir kız öğrencinin bir aylık burs bedeli 160 TL'dir ve bu bursu 9 ay boyunca alır. Amacımız her 1.440 TL ile öğretmen adayı 1 kız öğrencinin bir öğrenim yılı bursunu sağlayarak  proje hedefine ulaşmak.

Eğer Özlem Can Uğursal isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)