• Yardım Projem: Antalya-2017-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 29
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.615 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Toplum Gönüllüleri
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16980
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16980

1.615 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

311.254 /280.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba

Ben yaklaşık 5 yıldır Toplum Gönüllüsüyüm. Toplum Gönüllüsü gençler olarak her zaman fikirlerimizi projeye dönüştürmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Projelerimizi gerçekleştirirken çeşitli gereksinimlerimiz oluyor ve kaynak yaratmak için farklı çabalar gerekebiliyor, tıpkı benim şu an koşucu olmam gibi. Sakarya'da devam etmekte olan gönüllülüğümüzü bir adım daha ileri götürerek Antalya Runatolia 2017 Maratonu'nda Toplum Gönüllüsü gençler adına 1 yıldır ekip arkadaşım olan Sevde Kökçü (https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC17844) ile birlikte koşuyoruz ve Sakarya TOG'da yapacağımız projeler adına bu kampanya ile bağış topluyoruz.

Siz de Toplum Gönüllüsü Gençler'e destek vermeye ne dersiniz ?

Unutmadan, cebinizdeki 1 TL bile çok değerli bu gençler için. :)

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Toplum Gönüllüsü gençlerin Türkiye’nin 80 şehrinde tespit ettikleri ihtiyaçlar doğrultusunda farklı temalarda hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projelerinin ve bu proje ekiplerinin katılacağı sosyal sorumluluk eğitimlerinin desteklenmesi.

1 Yerel Proje Bedeli ve Proje Ekibinin Eğitimleri 2.800 TL. Bir yerel projeyi ortalama 20 genç koordine eder. Bir gencin eğitimi 140 TL'dir. 

Eğer Enes Tezcan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)