• Yardım Projem: Antalya-2017-AÇEV-Okuyan Bir Gelecek Adımlarınızla Gelecek
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.330 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16956
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16956

1.330 /1.300 TL

Kampanya Hedefim

119.500 /120.000 TL

Anne Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Eğitimin önemi her geçen gün adil yaşamanın güçleştiği günlerde daha da önemli oluyor. Koşuyorum; çünkü tüm çocukların eşit fırsatlarda eğitim görmesini istiyorum. Kendi kararlarını bilinçli bir şekilde alabilmelerini, ekonomik özgürlüklerini kazanabilmelerini ve şiddetin her türlüsüne karşı çıkabilmelerini arzuluyorum.

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

"Okuyan Bir Gelecek" programı sosyo-ekonomik açıdan dezavantajlı bölgelerde yaşayan 5 ile 10 yaş arası çocuklara okuma sevgisi ve alışkanlığı kazandırarak okul başarısına katkıda bulunmak için tasarlandı. Program bir taraftan çocukların okuma-anlama becerilerini ve alışkanlıklarını geliştirmeyi, diğer taraftan ebeveyn/eğitimcilere okumanın önemi konusunda farkındalık kazandırmayı hedeflemektedir.

555 çocuk için uygulanacak 6 haftalık okuma programı, 10 okulda kurulacak kütüphaneler ve ebeveyn/eğitimcilere okumanın önemi konusunda farkındalık kazandıracak seminer/eğitimlerin maliyeti çocuk başına 180 TL'dir.

Eğer fatma zerrin emen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)