• Yardım Projem: Antalya-2017-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 57
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.840 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Toplum Gönüllüleri
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC16931
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC16931

5.840 /7.000 TL

Kampanya Hedefim

311.254 /280.000 TL

TOG Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben daha çok genç Toplum Gönüllüsü olsun diye koşuyorum. Hem de tam 15 yıldır...

Ülkemde daha çok genç birbirlerinin tarafına, dünya görüşüne, kıyafetine, mezhebine, memleketine, kazandığına, kaybettiğine, engeline, cinsiyetine, evetine, hayırına takılmadan birlikte iş yapsın, üretsin, birlikte tartışsın, araştırsın, birlikte değişsin, gelişsin, geliştirsin diye tam 15 yıldır koşuyorum.

Yalnız değilim, bilakis; 15 yıl önce onlarca yol arkadaşım vardı, şimdi onbinlerce var. 10 üniversitedeydik, 100'ü devirdik, ülke sınırlarını aştık. Bir grup gençtik, Türkiye'nin en büyük gençlik sivil toplum kuruluşu olduk. Koşmaya devam ediyoruz.

Bu defa Antalya'da "TOG 15. Yıl Koşu Takımı" olarak "Gençlerle İyilik Her Yerde" projemize kaynak yaratmak için koşuyoruz. Sağlanan gelir sayesinde daha çok genç sosyal sorumluluk eğitimi alacak, daha çok genç Toplum Gönüllüsü olacak.

Koşumuza desteğiniz bize moral, gençlere umut verecek.

İlgi ve desteğiniz için çok teşekkürler.

Murat Çitilgülü

TOG

Toplum Gönüllüsü gençlerin Türkiye’nin 80 şehrinde tespit ettikleri ihtiyaçlar doğrultusunda farklı temalarda hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projelerinin ve bu proje ekiplerinin katılacağı sosyal sorumluluk eğitimlerinin desteklenmesi.

1 Yerel Proje Bedeli ve Proje Ekibinin Eğitimleri 2.800 TL. Bir yerel projeyi ortalama 20 genç koordine eder. Bir gencin eğitimi 140 TL'dir. 

Eğer Murat Çitilgülü isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)